Co powoduje kwaśno-słony posmak w gardle?

Witam serdecznie .Mam problem od ok. 3 tygodni z mrowieniem i jakby kwaśno- słonym smakiem w gardle po lewej stronie jakby pomiedzy nasadą języka a tylną ścianą gardła lub uchem . Ciężko to opisać , jest to bardzo irytujące i nie pozwala się nad niczym skupić . Byłam już u lekarza rodzinnego ale nic tam nie ma podobno -dostałam sulfarinol na ropny katar spływający po gardle -katar minął mrowienie nie . Pomaga mi włożenie wacika do ucha , gdy jem też nie czuję tego . Co to może być ??

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Proponuje udac się do lekarza laryngologa a wcześniej do lek rodzinnego