Co powoduje mdłości z rana i wieczorem?

Od około 3 tygodni, miewam mdłości i zbiera mi się na wymioty. Zdarza się to z ranka, po zjedzeniu śniadania. Boli mnie przy tym w okolicy żołądka i słabo mi się robi. Zaraz po śniadaniu idę do pracy, więc jest mi już wogóle nie dobrze tego dnia tak do godzin południowych. Obiad jak zjem w południe to już jest dobrze, nic nie dolega.Tylko tak z rana, chociaż nie codziennie. Raz czy dwa razy zdarzyły sie takie mdłości odczuwać wieczorem, wówczas pomaga, że się położę i samo ustępuje. Małgorzata

Witam serdecznie,

pozwolę sobie na początku zwrócić uwagę na to aby zastanowiła się Pani czy jest możliwym aby była Pani w ciąży? Objawy, które Pani opisuje mogą o tym świadczyć.
Jeżeli nie to mogą to być problemy ze skokami cukru we krwi, problemami hormonalnymi lub inne, a nawet wynik zwykłego przemęczenia, więc warto wykonać morfologię, sprawdzić cukier, hormony kobiece, tarczycę.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk