Co powoduje męczliwość, szybsze bicie serca i problemy z oddychaniem?

witam . mam na imie kasia i mam 18 lat. od jakiegos czasu jest mi słabo szybko sie mecze szybko bije serce nie moge wziąc głebokiego oddechu. co to może być

Lek. Katarzyna Szymczak

Niedokrwistość? Problemy z tarczycą? Stres? Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam