Co powoduje nabrzmienie sutka u mężczyzny?

Dziendobry, mam 35 lat,jestem meszczyzna pracujacym na budowie(nie zawsze jest ciezko) i kilka miesiecy temu odkrylem nabrzmiewajacy prawy sutek,podczas dotyku bolal jeszcze bardziej.Teraz bol znowu sie pojawil.Naczytalem sie o tym raku piersi u meszczyzn i jestem w kropce?Chyba wizyta u lekarza sie klania? Chcialem tylko jeszcze dodac, ze dokladna lokalizacja miejsca to prawy bok prawego sutka(jezeli ma to znaczenie).Z gory dziekuje i milego dnia,On.

Witam,
Proszę zrobić USG piersi i zapraszam na konsultację - 600086240/501784896. Zróżnicujemy jaka jest przyczyna i ewentualne leczenie.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski