Co powoduje nadmierną potliwość ciała?

Od dłuższego czasu strasznie się pocę dosłownie wszędzie,pot dosłownie kapie mi z glowy nawet gdy nic nie robię,gdy wychodzę po przejdciu kilku kroków czuje że mam juz cale mokre czoło i włosy strasznie mnie to stresuję ,co może być przyczyną proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można określić dalsze postepowanie