Co powoduje nadmierną potliwość przy nadciśnieniu?

mam 45 lat bardzo się poce jest goroco pracuje fizycznie po prosti leje się ze mnie nie wiem co myslec mam nadciśnienie id kilkunastu lat lecze się przyjnuje tabletki mam niedoczynność tarczycy miałam guza i mi go wycieli rok temy przyjmuje tabletki a może to problemy z cukrem ponieważ mam insulino odporność tez przyjmuje tabletki ale nie zawsze a może to zaczyna się menopauza proszę pomoc zrozumieć co jest powodem lub przypuszczalnie dziekuje z góry i pozdrawiam serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele konieczna diagnostyka proponuje udac się do lekarza rodzinnego