Co powoduje nagłą utratę zdolności mowy?

Mój syn ma 23 lata i przestał mówić normalnie tylko jakby miał wylew lub udar mowi nie wyraźnie i powoli. Proszę o diagnostyke

Warto udać się z synem na konsultację do neurologa i psychologa oraz neurologopedy.Przyczyny tego stanu mogą być różne i bez dokładnej diagnostyki ciężko się wypowiadać, ważne jest aby ustalić przyczynę tego stanu rzeczy i podjąć terapię.