Co powoduje nagłe skoki ciśnienia, budzenie się w nocy i ucisk w nogach?

Witam. Mam 28 lat,jestem mężczyzną. Moje objawy,to nagłe skoki cisnienia,szczególnie wieczorem,albo w nocy.Budzenie się sie w nocy pare razy,wtedy czuje sie pobudzony,wystraszony,mam uciski w nogach,kladce piersiowej,kłopoty z oddychaniem. Od 3 tyg biore Asentrę 50 ,brak poprawy. Doraznie przy wysokim cisnieniu np 170/110 puls 57,hydroksyzynę,obniża mi cisnienie,ale mało uspokaja.Nie wiem ,co mam dalej robić. Rozmawiałem z lekarzem,proponuje zwiekszyć dawkę Asentry.

Lek. Katarzyna Szymczak

Rozumiem że wykluczono przyczyny somatyczne? Jeśli tak możnaby zwiększyć dawkę lub zmienić lek na inny.
Pozdrawiam