Co powoduje nagłe uczucie osłabienia?

Witam , mam 19 lat. Od jakiegos czasu , miewam takie uczucie oslabienia i trwa to tyljo pare minut i przechodzi , tj. Jakby cos lub ktos wyssal cala energie z organizmu , do tego dochodza dreszcze bez powodu i zimne nogi i dlonie. Dodam tez ze choruje na nerwice lękowa ponad pól roku i biore Zomiren 0,25 mg i magnez. czym moze byc spowodowane to uczucie ? Czy moze to byc przez wyczerpanie organizmj stresem nerwami i tak reaguje na to? A moze powinnam brac jakies witaminy?

Szanowna Pani, w obliczu diagnozy nerwicy lękowej, można śmiało przypuszczać, iż doświadcza PAni krótkotrwałych napadów paniki, których to objawy moga być podobne, do tych przez Panią opisywanych. Zachęcałbym jednakw pierwszej kolejności do rozmowy z lekarzem (rodzinnym lub psychiatrą, bo skoro ma Pani zdiagnozowaną nerwicę lękową, to zapewne ma Pani prowadzącego psychiatrę) i wykluczenia somatycznych podstaw doświadczanych objawów.
Pozdrawiam

Dzień dobry, warto skonsultować się ze swoim lekarzem. Oczywiście mogą to być wciąż objawy zaburzeń nerwicowych ale nie wykluczone jest to, że przyczyna leży w czymś innym.
Pozdrawiam A. Pacia