Co powoduje nagły ból pod żebrami z lewej strony u 5-latki?

Witam, moja 5 letnia córka od około 2 tygodni podczas skakania np. na trampolinie odczuwa nagły ból z boku ciała bezpośrednio pod żebrami z lewej strony. Odczuwa go również podczas ucisku wskazanego miejsca. Ból mija po chwili. Podczas chodzenia czy biegania ból nie występuje. RTG klatki piersiowej nic nie wykazało, nasz pediatra wydaje się być bezradny. Proszę o radę co to może być i jakie jeszcze badania wykonać.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest wykonać usg jamy brzusznej . Proszę koniecznie udac się do lekarza pediatry ponownie