Co powoduje nagły ból w prawym biodrze?

Dzień dobry, Jestem dziewczyną w wieku 19 lat. Od lat borykam się z rozmaitymi problemami ze stawami - zaczęło się od kolan, później bioder. Każdy staw w ciele mi pstryka i przeskakuje, biodro trzaska. Przeszłam rozmaite terapie oraz leczenie zastrzykami. Ból ten, zarówno w kolanach, jak i w biodrach zazwyczaj był podobny. Jednak ostatnio pojawił się u mnie (a raczej pojawia się, sporadycznie) nagły, bardzo ostry ból w prawym biodrze i kręgosłupie około ostatniego kręgu odcinka lędźwiowego i krzyża. Trwa to dosyć krótko, około 2-3 minut, jednak wtedy nie jestem w stanie chodzić, stać, jeśli obciążę nogę, automatycznie zgina mi się ona. Czym to może być spowodowane? Podałam historię medyczną na wszelki wypadek, jednak chodzi mi głównie o ten ostatni objaw. Dodam, że miałam robiony rezonans magnetyczny bioder około pół roku temu i nie wykazano żadnych większych nieprawidłowości. W mojej rodzinie nie ma historii chorób reumatologicznych, czy nerwowych, jedynie problemy z kolanami, z biodrami nie występują. Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

a czy było chociażby rtg kręgosłupa l-s? proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa oraz ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.