Co powoduje napadowe zawroty głowy i bóle czoła?

Od paru lat męczą mnie napadowe zawroty głowy,bóle czoła uczucie braku równowagi zawroty przy podnoszeniu oraz problemy z ustaniem na nogach jakbym miała upaść. Zdarzają się dni że nic mi nie jest a niekiedy jest parę takich ataków w ciągu dnia trwają chwilę potem spokój i znowu atak. Po licznych wizytach u lekarzy badaniach rezonansach prześwietleniach nic nie wyszło, biorę memotropil średnio pomaga. Gdzie dalej szukać pomocy? EEG nie był zalecony rtg odcina szyjnego ok

Witam!
Jeżeli wszystkie badania wypadają prawidłowo to należy skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego, porobią odpowiednie testy, określą profil osobowości i podatność na określone techniki oddziaływania, zastosują kompleksowe leczenie, czyli psychoterapię wspartą ew. lekami p/lękowymi i po pewnym czasie będzie po problemie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.