Mężczyzna , 41 lat Witam serdcznie mam spory problem ! Otoż od dobrych 2 miesiecy speczniały mi jelita zrobił sie taki worek i brzuch wypchniety jakby jadl w mc donaldzie i pił co dzien piwo a mam zdrowa wysokobiałkowa diete 2 razy po 4 jajka musli z mlekiem ryz i 2 razy po odrzywce. Cwicze i dbam o siebie . Bylem u lekarza rodzinnego poczatek stycznia zapisał mi Tribux w polowie brania ladnie zeszlo ale po paru dniach wrociło. Mam kolonoskopie ale dopiero 15 marca sa moze jakies inne leki by to zeszlo ?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • KolonoskopiaKolonoskopia polega na wprowadzeniu przez odbyt do jelita grubego miękkiego giętkiego instrumentu, dzięki któremu jest możliwe obejrzenie śluzówki jelita grubego.
  • Mleko – Mleko to w wielu kulturach podstawa żywienia, w szczególności dzieci. Ostatnio jednak właściwości mleka wzbudzają wiele kontrowersji. Sugeruje się, że mleko krowie nie powinno być spożywane przez dorosłych, między innymi ze względu na wysoką zawartość tłuszczu.