Mężczyzna , 41 lat Witam serdcznie mam spory problem ! Otoż od dobrych 2 miesiecy speczniały mi jelita zrobił sie taki worek i brzuch wypchniety jakby jadl w mc donaldzie i pił co dzien piwo a mam zdrowa wysokobiałkowa diete 2 razy po 4 jajka musli z mlekiem ryz i 2 razy po odrzywce. Cwicze i dbam o siebie . Bylem u lekarza rodzinnego poczatek stycznia zapisał mi Tribux w polowie brania ladnie zeszlo ale po paru dniach wrociło. Mam kolonoskopie ale dopiero 15 marca sa moze jakies inne leki by to zeszlo ?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • KolonoskopiaKolonoskopia polega na wprowadzeniu przez odbyt do jelita grubego miękkiego giętkiego instrumentu, dzięki któremu jest możliwe obejrzenie śluzówki jelita grubego.
  • Mleko – Mleko to w wielu kulturach podstawa żywienia, w szczególności dzieci. Ostatnio jednak właściwości mleka wzbudzają wiele kontrowersji. Sugeruje się, że mleko krowie nie powinno być spożywane przez dorosłych, między innymi ze względu na wysoką zawartość tłuszczu.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: