Co powoduje napuchnięcia brzucha?

Od 3 miesięcy mam napuchniety brzuch jakby 5 miesiąc ciąży. Jestem przed kolonoskopia rezonans nic nie wykazał. Wątroba trzustka wyszły dobrze mocz i jak też.czeka mnie teraz korekta blizny cc laparoskopia za miesiąc , hipoglikemia w trakcie diagnostyki po glukozie 75mg cukier 40 był.gdzie iść co dalej robić lekarze rozkładają ręce. Obwód brzucha zmienia się nawet o 15-20 cm. Do kogo mam iść chirurg internista ginekolog nikt nic nie wie a brzuch jak mam tak mam.bole się zmniejszyły.

Powodów może być wiele włączając w to zwiększoną ilość gazów, słabe powłoki brzuszne. Oczywiście należy zgłosić się także na konsultację ginekologiczną.