Co powoduje nawracające omdlenia z biegunką?

Nawracające omdlenia z biegunką Mam pytanie - jestem po operacji raka brodawkowatego tarczycy. Pooperacyjna niedoczynność tarczycy. Od kilku lat mam nawracające utraty przytomności z bólem brzucha i biegunką i wymiotami po ocknięciu, czasem jest wzywane pogotowie po jednodniowym pobycie w szpitalu podaniu kroplówek jest wszystko ok. Ostatnio przydarzyło mi się to na spacerze po podaniu glukozy z apteczki wróciła mi energia i siły. Lekarze podejrzewali padaczkę teraz guz insulinowy trzustki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki w tym kierunku . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczasowej diagnostyki będzie moza zalecic odpowiednie dalsze postepowanie