Co powoduje nawracające problemy ze swędzeniem i zmianami skórnymi na penisie?

Dzien Dobry . Mam nie przyjemny problem z Penisem a mianowice .. co jakis czas pojawiaja sie na nim czerwone plamy..biala wydzielina ..i czasem swedzenie i czeste oddawanie moczu .ogolnie mam tez takiej krostki Biale tu jest podobny przyklad https://www.google.pl/search?q=grzybica penisa

Z faktu, że pisze Pan słowo penis wielką literą można wyciągnąć wniosek, że jest to dla Pana bardzo ważna sprawa. Jednak mimo chęci nie da się jednoznacznie stwierdzić, jaka jest przyczyna dolegliwości, do tego trzeba wykonać badania, np. posiew, żeby było wiadomo, co konkretnie leczyć. Dlatego najlepiej będzie pójść do prawdziwego lekarza, nie internetowego.