Kobieta , 23 lata Witam. Mam problem ze skaczącą morfologią tzn. krwinki białe i czerwone oraz hemoglobina ponizej/powyżej normy(raz tak raz tak zwłaszcza białe krwinki), obrzęk ciała(a najbardziej twarz,szyja,krtań, język).Zasienienie rąk i nóg palców. Skaczące ciśnienie tętnicze, ucisk w głowie, osłabienie, silna pokrzywka zwłaszcza rano i wieczorem. Wiele badań, wszystkie ok opócz morfologi, wiele konsultacji lekarkich i wszystko ok. Prozę o pomoc bo jest coraz gorzej z dnia na dzień,co to może być?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Pokrzywka – Pokrzywka to niejednolity zespół chorobowy, który charakteryzuje się występowaniem wykwitów w postaci bąbli (podobnych do tych po poparzeniu pokrzywą). Wykwity te mają zabarwienie różowe lub porcelanowo-białe, mogą być różnych kształtów i rozmiarów. Powstają szybko i tak samo szybko ustępują.
  • Rozmaz krwi obwodowejRozmaz krwi obwodowej to podstawowe badanie, które może dostarczyć lekarzowi informacji o stanie ogólnym pacjenta. Analiza ta polega na ocenie procentowego składu krwi. Dlatego jest to procedura medyczna często zalecana i szeroko dostępna – może ją zlecić lekarz pierwszego kontaktu.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: