Co powoduje nieprawidłowości w morfologii i obrzęki twarzy?

Witam. Mam problem ze skaczącą morfologią tzn. krwinki białe i czerwone oraz hemoglobina ponizej/powyżej normy(raz tak raz tak zwłaszcza białe krwinki), obrzęk ciała(a najbardziej twarz,szyja,krtań, język).Zasienienie rąk i nóg palców. Skaczące ciśnienie tętnicze, ucisk w głowie, osłabienie, silna pokrzywka zwłaszcza rano i wieczorem. Wiele badań, wszystkie ok opócz morfologi, wiele konsultacji lekarkich i wszystko ok. Prozę o pomoc bo jest coraz gorzej z dnia na dzień,co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza hematologa