Co powoduje nieprzyjemny zapach z migdałków i białe zmiany?

Witam od jakiegoś czego zauważyłam że moje migdały sie powiekszyly a zwlaszcza prawy w ich kryptach jest cos białego. Mam również zaczerwienione gardło. Migdalki na ogól nie bolą lecz zdarzaja sie takie dni kiedy to ból jest odczuwalny. Migdalkom towarzyszy nie przyjemny zapach. Czasem bardzo ciężko mi sie przez nie oddycha i szybko sie męczę. Zauważyłam że od tego czasu częściej zdarzaja mi sie przeziebienia które szybko mijają. Kilku krotnie bylam u lekarza który raz stwierdził angine a za kolejnym razem zapalenie bakteryjne

Angina i zapalenie bakteryjne to to samo. Słaby jest. Albo te migdałki usuń jak denerwuje Cię ich zapach. One są potrzebne tylko do 7 go roku życia. potem już nic nie znaczą. Albo poczekaj to przejdzie za kilka lat.