Co powoduje nieprzyjemny zapach z okolicy intymnej?

Dzień dobry. Mam dziwny i dosc wstydliwy problem. Odczuwam nieprzyjemny zapach w okolicach krocza. Udalo mi sie go zlokalizowac. Zapach wydziela sie nie z narządów plciowych tylko miedzy udem a kroczem. Dbam o higiene intymna, lecz juz godzine po kapieli jest ten zapach wyczuwalny. Co moze byc przyczyną? Moze konieczna jest zmiana środków so higieny intymnej?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zmienić gdy nie pomoże proponuje udac się do lekarza dermatologa