Co powoduje nocne poty, wypadanie włosów i krwawienie dziąseł?

Dzień dobry. Jestem kobietą, mam 32 lata. Od wielu lat mam skaczący wskaznik HGB dwukrotnie z tego powodu lezalam w szpitalu po czym dostawałam tylko żelazo do uzupełnienia braków. Wyniki ostatnio wykonanych badań, które byly niezgodne z normami: HGB 8,5, HCT 30,8 (34-47), MCV 71.5 (81-99), MCH 19.7 (25-33), MCHC 27.6 (31-37),RWD 18,3% (11.5-14.5), PLT 483 (140-440), PCT 0.57% (0.14-0.36), żelazo 4,19 (9-30,40). Miałam robione jeszcze OB, sód, potas, wapń, mocznik, kreatynina, ast, alt, ggtp, crp wit D - wszytskie wartości są w normach, tak samo jak niewymienione wskazniki morfologii krwi są w normie. Usg brzucha - bez zastrzeżeń, rtg klatki piersiowej też. Podobne wyniki miałam ok 2 lat temu wtedy brałam żelazo wynik się unormował. Dodam, że czuje się normalnie, jestem aktywna sportowo. Niestety na przestrzeni tych dwóch lat zaczełam miec problem z nocnymi potami klatki piersiowej i pleców, do tego wypadaja mi włosy, troche sie przerzedziły. Mam dobry apetyt ostatnio nawet przytyłam ( 2 kg )przy wzroście 174 ważę 71 kg. Ostatnio tez zaczely krwawic mi dziąsła nie tylko przy szczotkowaniu ale tak samoistnie. Z rana miewam problemy z pobolewającym gardłem, który mija w ciągu dnia. Nie wiem co mam robić dalej jakie badania w jakim kierunku. Mam tez suchą skórę. Dodam jeszcze, że miewam obfite miesiączki i nie jem mięsa, prócz kurczaka w niewielkich ilościach. Nie mam powiększonych wezłów chłonnych, przynajmniej nie zauważyłam zmian na ciele. Bardzo proszę o pokierowania bo internet nie jest dobrym doradcą tzn im wiecej czytam na forach tym bardziej się boję, że to coś poważnego.

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie poziom TSH żelaza i gospodarki zelazowej? Ew rozmaz ręczny morfologii i dalszadiabnoatyka na podstawie powyższych wyników . Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego