Co powoduje nudności i napady lęku?

Witam, od pewnego czasu czuję się słabo. Chcę mi się wymiotować i schudłam. Mam napady leku. Kręci mi się w głowie, jestem śpiąca i mam uczucie jakbym nie mogła oddychać. Boję się, że to rak mózgu.

Witam,
naturalnie trudno na tej podstawie coś Pani doradzić- zbyt mało danych.
Jednak z tymi objawami powinna Pani udać się w pierwszym rzędzie do psychoterapeuty.
To może być początek zaburzenia lękowego. Pozdrawiam

Witam,

opisane przez Panią objawy nie sugerują nowotworu mózgu- są bardziej charakterystyczne dla zaburzeń lękowych z dominującym lękiem napadowym.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl