Co powoduje oddawanie luźnego stolca z rana?

Witam Mam 30 lat od ok. pół roku mam poranny jednorazowy luźny stolec, bez bólów brzucha itp., na początku moich dolegliwości miałam także problemy z oddychaniem, tzw. uczucie guli w gardle. Zaczęłam zażywać regularnie magnez oraz ćwiczyć jogę. Dolegliwości oddechowe minęły jakieś 2 mies. temu. Od ponad miesiąca nie suplementuję się. Od 2 tygodni nagle nie mogę zasnąć wiercę się całą noc, rano jestem jak nieżywa. Poranne stolce mam przez cały czas do tej pory. Czy to jest nerwica?

Witam serdecznie,

niestety na podstawie tego co Pani piszę nie można postawić diagnozy. Rzeczywiście mogą to byź objawy nerwicy lub kumulowanego i chronicznego stresu.
Radziłbym jednak pilnie udać się do psychoterapeuty.

Pozdrawiam i życzę zdrowia