Co powoduje omdlenia i wymioty u dziecka?

Witam mam dość spory problem z córka. Na początku roku wydarzyło się kilka nie miłych wypadków córka rano wstała zjadła śniadanie i pojechała do szkoły kiedy biegała pod szkołą zemdlała na kilka sekund kiedy się ocknela wymiotowała a po godzinie czuła się tak jakby nigdy się nic nie stało. Poszliśmy do lekarza pobrali jej krew wyniki były poprawne. Gdy stało się tak kolejny raz tyle że nie wymiotowała tylko miała rozwolnienie pojechaliśmy do szpitala tam po raz kolejny pobrali jej krew mierzyli

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest konsultacja lekarza neurologa i gastroeneterologa dziecięcego