Co powoduje opuchnięcie lewego oka u dziecka?

Witam. Moja corka od kilku lat budzi sie z opuchniętym lewym okiem, w ciagu dnia to mija. Ma 7 lat. Okulistycznie dno oka prawidlowo. Laryngologicznie dlugo leczona i nic łącznie z tomografem głowy juz. Teraz bardzo szczegolowe badania alergologiczne które dalej nic nie wykazuja .jakies inhibatory krztusce boleriozy najrozniejsze badania miala i nic. Lekarze rozkładaja juz rece... i nie wiem gdzie dalej szukac..

zapraszam . Łódź ul. hubala 1 poradnia aloes. zapisy przez poradnia aloes.pl . prawdopodobnie alergia ale musze zrobic wyniki jak nie to anatomiczna wada. znajdziemy. Tomasz grzelewski pediatra alergolog.