Co powoduje osłabienie i rozwolnienie po zapaleniu oskrzeli?

Dzień dobry pracuje w de mam problem taki iż gdzieś 2 miesiące temu miałem przeziębienie i leczyłem duomox i przeszło na tydz.później znowu chory znowu antybiotyk bez osłonki brałem go.później w pl.byłem u lekarza stwierdził zapalenie oskrzeli i ze flegme mam i jakaś bakterie przepisał mi też antybiotyk osłone plus do płukania gardła itd było dobrze i znowu mnie dopadło osłabienie i rozwodnienie prace jelit głośną złe samop.zrobiłem badanie krwi i prześwietlenie wyszły oki co jest nie tak ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza pierwszego kontaktu po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć o zalecic dalsze postepowanie