Mężczyzna , 38 lat Dzień dobry pracuje w de mam problem taki iż gdzieś 2 miesiące temu miałem przeziębienie i leczyłem duomox i przeszło na tydz.później znowu chory znowu antybiotyk bez osłonki brałem go.później w pl.byłem u lekarza stwierdził zapalenie oskrzeli i ze flegme mam i jakaś bakterie przepisał mi też antybiotyk osłone plus do płukania gardła itd było dobrze i znowu mnie dopadło osłabienie i rozwodnienie prace jelit głośną złe samop.zrobiłem badanie krwi i prześwietlenie wyszły oki co jest nie tak ?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy Biegunka – Biegunka to zaburzenie trawienia, którego głównym objawem są częste wypróżnienia, zmieniona konsystencja kału, upłynnienie go i zwiększenie jego ilości. Biegunka może być spowodowana przez infekcje, różne stany chorobowe układu trawiennego, czynniki emocjonalne, psychiczne i neurowegetatywne wzmagające perystaltykę jelit, przewlekłe stany zapalne jelit.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: