Co powoduje osłabienie, zmęczenie i wypadanie włosów?

Witam! Od dłuższego czasu jestem osłabiona, zmęczona, szczególnie odczuwam zmęczenie po zjedzeniu posiłku, zauważyłam, że wypada mi duża ilość włosów, odczuwam silne pieczenie w jelitach ale też nadbrzuszu, mam również problem z nieregularnym wyproznianiem się (od nawet 4/5 do 1 dziennie),zdarzyła się również widoczna krew w kale, każdego dnia praktycznie od przebudzenia boli mnie głowa, ból wydaje się byc codziennie silniejszy. Czy te objawy są ze sobą powiązane? Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

mogą być powiązane. wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.