Co powoduje ostre bóle w podbrzuszu po porodzie?

Witam, miewalam po urodzeniu drugiego dziecka bardzo ostry ból w podbrzuszu ,nie mogłam swobodnie oddychać, przy wdechu. Ból schodził do krocza,odbytu nie mogłabym się poruszać to było straszne. Miałam w sumie takich ataków dwa,w końcu zrobiłam usg brzucha - wyszedl ze torbiel na prawym jajniku,byłam po tym badaniu u ginekologa,lekarz zrobił usg dopochwowe stwierdził że torbieli znikły i ten ból to nie od tego. To co to mogło być? ?skąd takie ataki ?i czy faktycznie torbiel mógł sam zniknąć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza poz po badaniu jamy brzusznej ,wykonaniu podstawowych badań z krwi będzie można coś więcej powiedzieć