Co powoduje pęcherzyki i nadżerki w jamie ustnej?

Witam.Pod koniec kwietnia pojawiły się zmiany w obrębie jamy ustnej przypominające afty. Aphiten i Dezaftan nie pomogły. Kuracja Heviranem 800mg3op. nie pomogła. Następnie zażywałam Nystatynę 5op. także bez skutku. Mycosyst3op.nic. Kolejnym etapem było leczenie Dalacinem 2op. 300mg ,była poprawa, ale tuż po zakończeniu leczenia pojawiły się nowe zmiany. Ismigen nic. Wymaz z jamy ustnej nic nie wykazał. Badania krwi ok. Poz.witB2,B12 ok. Obraz to pęcherzyki które pękają i powstają nadżerki. dzięk

Proszę udać się na konsultację do lekarza periodontologa ( lekarz zajmujący się chorobami błon śluzowych). Obraz może sugerować choroby pochodzenia wirusowego lub autoimmunologicznego.