Co powoduje potrzebę brania głębokiego oddechu?

Od jakiegoś czasu mam problem. Występuje u mnie odczucie potrzeby brania głębokiego wdechu. Wszystko byłoby ok, gdyby nie problem, że nie zawsze mogę go w pełni nabrać. Czasami jakby przepona (bądź te okolice) blokowały przepływ powietrza i zatrzymywało się ono. W sytuacji, gdy nie nabiorę głębokiego wdechu, mam uczucie, jakbym miał się za moment udusić. Problem nasila się wieczorem, a jest niezauważalny po przebudzeniu się. Proszę o pomoc, bo moje życie traci sens przez coś takiego ;(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć