Co powoduje problemy z erekcją podczas stosunku?

Mam 24 lata i jestem gejem. Podczas masturbacji nie mam problemów z erekcją natomiast podczas stosunku z facetem mam częściowa erekcję. Nawet przy wytrysku nie staje mi tak jak przy masturbacji. Nie wiem czym to może być spowodowane. Nie sądzę żeby to był stres, ponieważ bardzo dobrze się z partnerem rozumiemy.
24 LAT ponad rok temu

Witam!
Istotnie, stres może jednak stanowić poważną przeszkodę w osiągnięciu erekcji. Jeżeli wzwód występuje w innych okolicznościach, to możliwą przyczyną jest brak odpowiedniego pobudzenia podczas stosunku lub może również być skutkiem nadmiernej masturbacji, która w rezultacie prowadzi często do osłabienia doznań w kontakcie partnerskim.
Jeżeli dolegliwość nie ustąpi samoistnie, konieczna może być konsultacja ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam