Co powoduje problemy z koncentracją, nadmierną płaczliwość, przyrost wagi?

Witam. W ostatnim okresie zaobserwowałam u siebie niepokojące objawy (problemy z koncentracją, nadmierna płaczliwość, przyrost wagi mimo odpowiedniego żywienia, brak ochoty na seks, ciągłe zmęczenie, senność, wypadanie włosów, obwinianie się o wszystko, brak chęci spotykania się ze znajomymi, mniejsze zainteresowanie uwielbianym dotychczas sportem, głównie przez osłabienie, utrata motywacji, drażliwość). Dodam, że podstawowe wyniki z krwi są prawidłowe oraz TSH w normie. Proszę o pomoc.

Witam Opisane objawy mogą być związane z zaburzeniami hormonalnymi, proszę udać się do ginekologa- endokrynologa i pogłębić diagnostykę o specjalistyczne badania hormonalne.Pozdrawiam

Witam Panią
Opisane przez Panią dolegliwości prawdopodobnie
mają podłoże psychologiczne,
np. stres, czy zaburzenia depresyjne.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
W terapii stresu, stanów depresyjnych oraz ich
konsekwencji najlepsze efekty przynosi psychoterapia.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.

Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie