Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co powoduje problemy z koncentracją, nadmierną płaczliwość, przyrost wagi?

Witam. W ostatnim okresie zaobserwowałam u siebie niepokojące objawy (problemy z koncentracją, nadmierna płaczliwość, przyrost wagi mimo odpowiedniego żywienia, brak ochoty na seks, ciągłe zmęczenie, senność, wypadanie włosów, obwinianie się o wszystko, brak chęci spotykania się ze znajomymi, mniejsze zainteresowanie uwielbianym dotychczas sportem, głównie przez osłabienie, utrata motywacji, drażliwość). Dodam, że podstawowe wyniki z krwi są prawidłowe oraz TSH w normie. Proszę o pomoc.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Badania krwi - monocyty

Monocyty są to komórki układu krwinek białych, znajdujące się w szpiku kostnym. Ich wartość określa się na podstawie klasycznej morfologii. Więcej szczegółów wyjawia nam lek. Łukasz Kowalski.

Witam Panią Opisane przez Panią dolegliwości prawdopodobnie mają podłoże psychologiczne, np. stres, czy zaburzenia depresyjne. Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji. W terapii stresu, stanów depresyjnych oraz ich konsekwencji najlepsze efekty przynosi psychoterapia. Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy choroby, ale również dociera się do przyczyny problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania. Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie, to zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość konsultacji online, np. za pośrednictwem komunikatora Skype. Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety