Co powoduje problemy z nudnościami,bóle całego brzucha oraz przy żebrach?

Witam od dłuższego czasu mam problemy z nudnościami,bóle całego brzucha oraz przy żebrach,po zwymiotowaniu przez około 15min mam w ślinie krew. Zrobiłem 2 badania USG które wszyło dobrze oraz gastroskopie oto wynik: -Przełyk,wypust bez zmian. Linia Z prawidłowa. W inwersji przepuklina rozworu przełykowego. Żołądek podatny na insuflację zawierający treść czystą. Błona śluzowa częściowego trzonu żołądka i antrum z cechami przewlekłego,powierzchniowego zapalenia. Odźwiernik kształtny,drożny. Opuszka i częśc zastępująca dwunastnice bez zmian. Test ureazowy minus Co oznacza ten wynik czy to cos groźnego i czy te objawy to od tego?.

Lek. Paweł Szadkowski

Wynik najpewniej wskazuje na zapalenie żołądka. Sugeruję udać się do lekarza prowadzącego, który postawi rozpoznanie i zaleci odpowiednie leczenie (polega ono przede wszystkim na stosowaniu IPP).