Co powoduje problemy z wypróżnieniem w przedszkolu u 3-latki

Moja 3 letnia córka od około 2 dni robi w przedszkolu brzydkie strzelające kupy. Zdarza się to około południa, pobolewa ją też brzuszek. W domu po południu jest wszystko w porządku ładnie je i się bawi. Wypija rano mleko bebiko potem je w przedszkolu i wieczorem znowu mleko. Czy ten objaw może świadczyć o nietolerancji laktozy. Czy powinnam na jakiś czas zrezygnować z mleka????

trochę za szybko z tą nietolerancją....spokojnie proszę poczekać nie odstawiac....może jakaś infekcja??? na razie diclofor 30 2x1 saszetka że 2 tygodnie