Co powoduje przedwczesny wytrysk w prezerwatywie?

Witam, mam pewien problem. Mianowicie, gdy dochodzi do kontaktu seksualnego z partnerką niekiedy jest wszystko okej, a niekiedy erekcja następuje tuż po nałożeniu prezerwatywy i nie rozpoczęciu nawet penetracji. Proszę mi coś doradzić z tym problemem, ponieważ to krępujące. Czytałem też gdzieś, że warto jest przed stosunkiem samemu spowodować erekcję, co uniemożliwi występowaniu takich sytuacji... Mam 20 lat. Pozdrawiam
20 LAT ponad rok temu

Witam!
Nie jest do końca jasne co stanowi Twój problem. Traktując przypadek dosłownie można wnioskować, że kłopot stanowi przedwczesna erekcja. W opisanej przez Ciebie sytuacji jest to jednak zjawisko zupełnie naturalne.

Pozdrawiam