Co powoduje pulsowanie, zginanie palców u stóp?

Witam od kilku dni mam samoistne hm .. pulsowanie zginanie palcow u stóp mianowicie 3 palców .. mam tak podczas chodzenia i.siedzenia .. biorę magnez codziennie od ponad 2 tygidni ..ktos moze powiedziec z czego tak się robi ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.