Co powoduje rozwolnienie i zawroty głowy?

witam. mam pewien Problem. od okolo miesiaca mam Problem z rozwolnieniem zawrotami glowy i bolem brzucha zauwauylam gdy pije kawe z mlekem rano musze isc do toalety. robi mi sie rowniez nie dobrze ale nie wymiotuje. prosze o kontakt. numer nie aktualny kod pocztowy tez. prosze kontaktowac sie na poczcie

Witam!
Trochę mało danych dotyczących Pani problemu. W zasadzie dotyczy wolnych stolców, problemów gastrycznych i ew. złego samopoczucia. Może to być związane z problemami dietetycznymi, jakimś zatruciem lub problemami emocjonalnymi. Należy skontaktować się z lekarzem POZ, wykonać badania podstawowe i jeżeli wszystko będzie w normie skontaktować się z psychologiem, neurologiem, albo psychiatrą.
Z wyrazami szacunku
W. Łuczkowski