Co powoduje rwący ból nad pośladkiem?

Witam,od pewnego czasu pojawia się u mnie rwący ból tuż nad posladkiem przez kilka dni nasila się ,przy chodzeniu nie ma problemu lecz gdy podnoszę się,noge lub leżę,staje ból jest nie do wytrzymania.gdzy go "rozchodze" to znika i na dniach znów się pojawia.dodam że nie pracuje fizycznie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Być moE będzie konieczna konsultacja lekarza reumatologa