Co powoduje senność i szumy uszne?

Witam . prosze o porade . mam 19 lat , jestem rozdrazniony , ciągła senność nawet po 9 godzinnym śnie , szumy uszne , GŁOŚNY PISK W USZACH PO BIEGANIU , czuje niepokój w nogach i ogólny niepokój .. psychiatra zalecił mi coaxil . 2 miesiące temu zażyłem mefedron , 2 dni później dostałem ataku paniki , drgawek i mrowienia twarzy . czy to może być nerwica ? prosze o odpowiedź.

Witam Pana
Czy to nerwica? Bardzo możliwe, jednak rzetelną diagnozę
można postawić tylko podczas osobistej konsultacji,
po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Nie można jednak tego zaniedbać, gdyż objawy
będą się nasilać.
Może Pani skonsultować problem z psychiatrą.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii, która jest
najskuteczniejszym sposobem dotarcia do przyczyny
i leczenia tego typu zaburzeń.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online

Witam...
Tak mogą być to zaburzenia nerwicowe, co znaczy zażyłem mefedron?Rozumiem, że jednorazowo, i wystąpiły objawy, które opisałeś. Warto byś udał się do psychoterapeuty lub specjalisty psychoterapii uzależnień i na sesji lepiej opisał co się dzieje i czy objawy się utrzymują/powtarzają no i oczywiście nie zażywał mefedronu i innych narkotyków, bo nasilają objawy nerwicowe lub bywają ich przyczyną. Na wizytę możesz zapisać się prywatnie wtedy odpłatnie lub w ramach NFZ nieodpłatnie do specjalisty psychoterapii uzależnień, np:
Przychodnia Terapii Uzależnienia Od Alkoholu i Wspóuzależnienia
Żelazna
40-851 Katowice
tel.: 032 258 56 88
Centrum Psychiatrii Poradnia Terapii Uzależnienia i Wspóuzależnienia Od Alkoholu
Korczaka 27
40-340 Katowice
tel.: 032 2568209 w.207,214
Ośrodek Promocji Zdrowia Trzeźwości i Rozwoju Osobistego
Rolna 7
40-555 Katowice
tel.: 032 2521071 do 74 w.158
email: aztiro@poczta.onet.pl
"Moja Przychodnia" Poradnia Leczenia Uzależnień Od Alkoholu
Zawiszy Czarnego 7a
40-871 Katowice
tel.: 032 2545086 W37
Wystarczy zadzwonić i wyznaczyć wizytę.