Co powoduje silne ataki bólu po prawej stronie brzucha i drętwienie nogi?

Od 3 lat mam mialem ostry atak bolu z prawej strony brzucha w kierunku pod zebra przy splocie doprowadzajac mnie prawie do zemdlenia i od tej pory mam bole podbrzuszu, z prawej strony brzucha,pod lukiem zebrowym z tylu zebra bol w biodrze ,pachwiny drentwienie prawej nogi jest to ciagly bol przeszedlem wiele badan i wyszlo z przeswietlen kregoslupa niewielkie zwyrodnienie na kolonoskopi usuniety polip w esicy na innych badaniach nic ciekawego nie wyszlo

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko jakiś pomoc skoro już tyle badań już zostało wykonanych, może tomografia komputerowa jamy brzusznej i miednicy wniosła by coś do diagnozy.
Pozdrawiam