Co powoduje silne bóle głowy, senność i bóle szyi?

Witam, chodziłam już do lekarzy i wszyscy twierdzą, że cierpię na nerwice jednak mnie niepokoją pewne kwestie. Mam bóle głowy, najwcześniej w jednym miejscu nie są silne, delikatne ale są, jestem strasznie senna i strasznie boli mnie szyja, gdy odginam ją do tylu. Dodatkowo mam często bardzo zatkany nos i uczycie ciężkości w czole. Czym może być to spowodowane ? Tarczyca, morfologia, ekg , żelazo Ok.

Dzień dobry. Jeżeli chodzi Pani do lekarzy, to znaczy że ma Pani do nich zaufanie. Dlaczego więc nie ma go Pani w kwestii ich diagnozy przyczyn Pani trudności? Proszę umówić się na konsultację z psychologiem celem przeprowadzenia właściwej diagnostyki i zaplanowania działań terapeutycznych. Bez tego, prawdopodobnie, wiele się nie zmieni. Nie podejrzewam, że bardziej Pani zależy na zdiagnozowanie choroby medycznej niż na pozbyciu się cierpienia. Pozdrawiam.

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem i lekarzem psychiatrą. Aby zastanowić nad dalszą formą pomocy potrzebna jest dłuższa rozmowa. Pozdrawiam serdecznie