Co powoduje silne bóle pleców na wysokości łopatek?

Witam!Mam 45 lat,od kilkunastu dni mam przerażliwe bóle pleców na wysokości łopatek.Ból pojawia się ,gdy kilkanaście minut przebywam w pozycji stojącej(pracuję w rolnictwie,kilka tygodni różyczkuję warzywa).Ból jest nie do zniesienia,ciągły ,piekący..Nie pomógł Olfen,Nimesil,Ketonal...Proszę o odp. co może być przyczyną i jakie leki mogą być pomocne..(Rtg-lekkie skrzywienie i osteofity)

Leki, które Pani bierze działają tylko przeciwbólowo, przeciwzapalnie- na chwilę ale nie rozwiązują problemu. Suplementy diety też nie pomogą.Prawdopodobnie ma Pani problem z kręgosłupem lub powięziami mięśniowymi i ból który promieniuje dalej. Radzę wizytę u dobrego fizjoterapeuty.