Co powoduje silne piski w uszach u osoby w ciąży i dializowanej?

Witam serdecznie, obecnie jestem w 22 tygodniu ciąży. Jestem osobą dializowaną od 13 tygodni - codziennie po 4 godziny. Po rozwiązaniu ciąży dializy najprawdopodobniej zostaną również zakończone. Mój problem polega na tym że mam okropne piski w uszach i ból głowy z przedniej strony. Mierzyłam ciśnienie i wynosi ono 130/90. Mam delikatne nadciśnienie ale nigdy nie powodowało ono takich pisków. Mój nefrolog nie jest w stanie mi pomóc w tej kwestii. Dodam że przed ciążą oraz w 1 trymestrze nie było takich sytuacji. Morfologie i inne badania krwii wykonuję co tydzień- wszystko jest w porządku. Z góry dziękuję za podpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta j internisty Ew laryngologa i następnie Ew wlaczenie leków