Co powoduje silne swędzenie skóry?

Dzień dobry. Już jakiś tydzień mam problem ze swędzącą skórą. A gdy się poskrobie delikatnie nawet, to swędzi jeszcze bardziej, albo nadal swędzi. A przy tym piecze, ciężko z tym wytrzymać. Swędzi całe ciało: nogi, całe, od łydki po samą górę, ręce- przedramiona, szyja, dekolt, głowa, brzuch. Nie mam alergii na żaden pokarm. Nie wiem co to może być, po podrapaniu robią się czerwone plamy, które mijają. Mogłabym się drapać w nieskończoność, świąd jest tak silny. Proszę o jakąś radę

Lek. Tomasz Budlewski

A może jakiś nowy produkt w kosmetycznym nowe ubranie Itp? Proponuję udać się do lekarza rodzinnego