Co powoduje skoki i spadki tętna?

Mam tachykardie zatokowa. Biore corectin 5-jedna dziennie. Zaczelo sie od kloc w sercu i boli, mecze sie po schodach, bieganiu, badania wykonane to: cholesterol,trojglicerydy- w normie , usg serca- w normie, holter ekg- w normie ( moj wynik tetna w ciagu dnia 84, o 22:00 nagle 54, a po wejsciu na 3 pietro 145, martei mnie nagly spadek na 54, wtedy lerzalam w lozku) ekg- w normie, ekg wysilkowe- w normie. Jezeli nie biore corectin to tetno w spoczynku wynosi ok. 100. Mam lekkie zawroty, o co chod

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję jeszcze sprawdzić tsh, może są problemy z tarczycą, tętno w spoczynku , wieczorem 54 nie budzi niepokoju. Proszę założyć dzienniczek, mierzyć i zapisywać pomiary tętna i ciśnienia 3 razy dziennie i po ok 2 tygodniach zgłosić się na kontrolę do lekarza rodzinnego, może konieczna będzie modyfikacja leczenia.
Pozdrawiam