Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co powoduje skurcze jąder i stres?

Od paru dni miewam skurcze jąder, skurcze te pojawiają się gdy jestem zestresowany lub gdy w pobliżu są jacys mężczyźni przy czym też towarzyszy stres. Nie jestem orientacji homoseksualnej, nie mam myśli, ani skłonność homoseksualnych ale zaczyna mnie to mocno irytować. Zaczęło się to pare dni temu kiedy nagle myśl mnie złapala, czy przypadkiem moge byc orientacji homoseksualnej. Nigdy faceci mnie nie pociagali i nic się nie zmienilo w tym przypadku. Dodam też iż byłem w paroletnim związku z kobietą gdzie sprawy łóżkowe były bezproblemowe. Zastanawiam się czy może być to może nerwica natrectw? Mysle ze te skurcze moga być powodowane lękiem że podnieci mnie mężczyzna.. Nie wiem gdzie się z tym udać? Urolog, seksuolog?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 2 tygodnie temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dobry Wieczór Panu,

Zachęcałabym Pana do zwyczajnej rozmowy z seksuologiem lub psychologiem, celem dotarcia do niepokojących Pana symptomów.

Z przesłaniem dla Pana pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety