Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 3 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co powoduje skurcze jąder i stres?

Od paru dni miewam skurcze jąder, skurcze te pojawiają się gdy jestem zestresowany lub gdy w pobliżu są jacys mężczyźni przy czym też towarzyszy stres. Nie jestem orientacji homoseksualnej, nie mam myśli, ani skłonność homoseksualnych ale zaczyna mnie to mocno irytować. Zaczęło się to pare dni temu kiedy nagle myśl mnie złapala, czy przypadkiem moge byc orientacji homoseksualnej. Nigdy faceci mnie nie pociagali i nic się nie zmienilo w tym przypadku. Dodam też iż byłem w paroletnim związku z kobietą gdzie sprawy łóżkowe były bezproblemowe. Zastanawiam się czy może być to może nerwica natrectw? Mysle ze te skurcze moga być powodowane lękiem że podnieci mnie mężczyzna.. Nie wiem gdzie się z tym udać? Urolog, seksuolog?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 11 miesięcy temu

Objawy, które Pan opisuję wskazują na zaburzenia lękowe. Ponieważ lęk związany jest z seksualnością myślę, że najlepiej byłoby szukać pomocy u psychologa seksuologa.

0

Dobry Wieczór Panu,

Zachęcałabym Pana do zwyczajnej rozmowy z seksuologiem lub psychologiem, celem dotarcia do niepokojących Pana symptomów.

Z przesłaniem dla Pana pomyślności, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy