Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co powoduje słony smak w ustach?

Mam pewien problem. Od prawie od dwóch miesięcy czuję w ustach słony smak, słona ślina. Miałam gastroskopię. Gastroskopia żadnych zmian na szczęście nie wykazała. Biorę aktualnie Mesopral 20 wcześniej brałam 40. Biorę ten lek, gdyż przy badaniu palpacyjnym zabolał mnie żołądek. Jak nie minie mam skierowanie do laryngologa. Nie wiem, co mam robić, bo jest to nieprzyjemne uczucie. Zastanawiałam się czy jeszcze nie wybrać się do stomatologa.
KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu

Skoro gastroskopia nic nie wykazala to po co bierzesz od tego doktora lek? Wyrzuć go. Zbadaj sobie pozi0m elektrolitów we krwi, śód, potas i magnez. A popsute zeby to też trzeba leczyć.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy