Co powoduje stany odrealnienia u 18-latka?

Stany odrealnienia u 18-latka? Zaczęło się to w wieku 12 lat, gdy grając w piłkę dostałem nią z niewielką siłą w głowę. Na początku myślałem, że to nie dzieje się naprawdę, ale potem się zorientowałem. Byłem wtedy u lekarza, ale nic nie stwierdził. Stan taki pojawił się już kilkanaście razy; pojawia się nagle, mija różnie, najczęściej do godziny. Ciężko mi się wtedy na czymkolwiek skupić, wydaje mi się, że nie patrzę wtedy swoimi oczami. Mam też dużą nadwrażliwość na mocne, sztuczne światło.

Szanowny Panie,

potrzebuje Pan osobistej konsultacji psychologicznej i neurologicznej - proszę o taką zadbać. Przez Internet nie można odpowiedzieć na to pytanie; potrzebne jest dogłębne przeprowadzeniem wywiadu i szczegółowe badania.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam Pana,

przede wszystkim należy wykluczyć podłoże neurologiczne, jeśli już tak się stanie proszę zgłosić się na terapię by odnaleźć przyczynę tego stanu rzeczy.

Pozdrawiam,

Klaudia Zasowska