Co powoduje strzelanie w uchu?

Witam. Dziś jedząc sniadanie zorientowałam się że Szczyka mi w uchu. Jedząc sniadanie bo tylko wtedy Szczyka kiedy ruszam szczęką. Nie miałam żadnych urazów. Śpię głównie na tym uchu. I jestem wiecznie nadziebiona. Na razie nie mogę iść do lekarza bo nie mam ubezpieczenia. Co zrobić?

To co Pani opisuje sugeruje patologię stawu skroniowo-żuchwowego .U nas zajmuje się tym bardzo dobry osteopata Damian Stucki