Co powoduje strzykanie w szyi?

Magda 28 lat od jakiegoś czasu mam strzykanie w szyi jestem po wizycie u fizykoterapeuty gdzie po sprawdzeniu przez fizykoterapeutę mojej szyji coś mi wystawało w tylnej częsci karku i po naciśnieciu jakby się schowało. Co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przede wszystkim udac się do lekarza po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć