Co powoduje suchą plamę na skórze nadgarstka?

Witam. Jakiś czas temu na jednym nadgarstku pojawiły mi się 2 suche plamki, później zaczęły mnie swedziec i teraz mam jedną większą plame. Czasem jest dosyć czerwona a czasem blednie. Co to może byc?

Czy radziłaby się Pani niewidomego lekarza? Na pytanie "co to może być" jest tylko jedna odpowiedź - nie wiem, bo nie widzę. Trzeba pójść do dermatologa.